Polityka
prywatności

Akceptuję politykę prywatności:

Tak

Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów

Przygotowanie do oklejenia

Przygotowanie samochodu do oklejenia to skomplikowany i pracochłonny proces. Chcąc uzyskać jak najtrwalszy efekt identyfikacji należy bardzo dokładnie oczyścić powierzchnie przed aplikacją oraz przygotować właściwe warunki temperaturowe oklejenia pojazdu.

Jak długo trwa oklejanie samochodu

Czas oklejenia samochodu oraz sprawna aplikacja folii zależy od przygotowania materiałów - folii do odpowiednich formatów i elementów jakie wchodzą w skład projektu. Przed realizacją z każdego samochodu pobierany jest obmiar na podstawie którego projekty są dostosowywane do określonych formatów, a nasze doświadczenie pozwala unikać pustych przestrzeni, maksymalnie wykorzystując format zadruku. W przypadku skomplikowanych powierzchni samochodów z przetłoczeniami, bardzo ważne jest aby projekt spasował się na samochodzie przy zastosowaniu różnego rodzaju folii, krzywizny i przesunięcia w naszej pracy są niedopuszczalne. Unikamy docinania formatów na samochodzie powodując uszkodzenie powłoki lakieru.

Samochody oklejamy w Ostrowie Wielkopolskim, nie wykonujemy aplikacji u klientów. Siłą naszej pracy jest zespół z 15 letnim doświadczeniem i warsztat, który daje możliwość natychmiastowej produkcji zapasowych elementów, które mogą zostać uszkodzone podczas aplikacji.