Polityka
prywatności

Akceptuję politykę prywatności:

Tak

Projektowanie reklamy na samochód

Projektowanie oklejenia aut

Oklejanie samochodów to jedna z najbardziej efektywnych metod promocji marki i firmy. Reklama mobilna daje nieograniczone możliwość zdobycia uwagi klientów i podkreślenia wiarygodności i prestiżu firmy. To także mobilna informacja wywołująca emocje i generująca skojarzenia, kreująca świadomości marki pośród potencjalnych klientów.

Identyfikacja wizualna samochodów

Pomożemy Państwu optymalnie dopasować koncepcję oklejania aut firmowych do każdego typu elementów identyfikacji wizualnej marki (logotypy, szata graficzna, kolorystyka, hasła reklamowe etc.), a także założeń planowanych akcji marketingowych.

Zasady oklejania samochodów

Dokładamy wszelkich starań, aby każda nasza realizacja cechowała się najwyższą unikalnością, przy jednoczesnym zachowaniu reguł estetyki oraz siły przekazu. Dążymy do tego, aby opracowane przez nas koncepty oklejonych pojazdów przyciągały uwagę swą atrakcyjnością, a także były dostrzegane naszych klientów z dużych odległości.

Etapy projektowania reklamy na samochód

Oklejanie samochodów traktujemy jako proces podzielony na etapy, co umożliwia nam odpowienio przygotować się do realizacji i osiągać założone cele i oczekiwania naszych klientów.

  1. Określenie zakresu realizacji projektów oklejania samochodu – poszczególne etapy realizacji projektów realizujemy z uwzględnieniem oczekiwań Zamawiającego, a także wyciągając wnioski z naszego doświadczeniem. Sporządzamy ponadto ścisły harmonogram, co pozwala zawsze przestrzegać terminów wykonania usługi projektowej i wykonawczej.
  2. Wymiarowanie samochodu – przed procesem projektowania, pojazd jest wymiarowany i fotografowany w celu ustalenia obszaru oklejenia. Wstępny koncept zostaje optymalnie dopasowany do modelu samochodu, linii nadwozia, kształtu, wymiarów, a także budowy dodatkowych elementów typu drzwi, listwy, klamki etc. Na tym etapie określamy stopień pokrycia samochodu identyfikacją - przykład poniżej:
    stopień pokrycia zadrukiem samochodu
  3. Opracowanie koncepcji i prezentacja dla Klienta – sporządzamy całkowicie nowy projekt oklejenia samochodu, biorąc pod uwagę dostarczone nam materiały poligraficzne oraz identyfikacji wizualnej. Korzystamy również z gotowych formatów - fotografii oraz grafik dostępnych na tzw. stockach, dopasowujemy je do wymagań Zamawiającego. W każdym realizowanym projekcie reklamy na samochód klient otrzymuje wartość dodaną.
  4. Modyfikacje projektu – po przedstawieniu Klientowi roboczej wersji projektu, omawiamy go i optymalizujemy zgodnie z sugestiami, które staramy się błyskawicznie zastosować i ponownie zaprezentować projekt. Projekt na etapie tego procesu uzyskuje akceptację klienta.
  5. Dostosowanie projektu do realizacji – po zatwierdzeniu projektu dopasowujemy go do formatów wydruku wraz z optymalizacją wolnych przestrzeni arkusza druku. Proces drukowania i uszlachetniania laminatami trwa 2-3 dni od czasu opracowania składów do druku.
  6. Realizacja oklejenia samochodu – po zrealizowaniu wcześniejszych etapów przechodzimy do finalnego procesu przygotowania i oklejania samochodu z użyciem wysokiej jakości nośników. Wykorzystywane przez nas materiały są bardzo trwałe i wytrzymałe na czynniki zewnętrzne oraz promieniowanie UV.