Polityka
prywatności

Akceptuję politykę prywatności:

Tak

Technologia oklejania samochodów

Technologia oklejania pojazdów

W zależności od zastosowania i okresu aplikacji, do wyklejania pojazdów wykorzystujemy folie ORACAL®. Folie te cechuje wysoka wydajność, doskonała stabilność wymiarów oraz bardzo dobre właściwości aplikacji i obróbki. Folie do oklejania pojazdów występują w szerokich gamach kolorystycznych pełnych kolorach, kolorach metalizowanych, odblaskowych, matowych oraz folii fakturowanych np. carbon. Wszystkie folie możemy wycinać wg dowolnych kształtów oraz dokonywać na nich zadruku.

Ze względu na zastosowanie reklamowe - folie dzielimy na:

Folia monomeryczna

Ekonomiczna folia, stosowana do krótkoterminowych aplikacji na powierzchniach płaskich. Nie stosujemy jej do aplikacji długoterminowych ponieważ posiada ograniczone właściwości stabilności wymiarów.

Folia zgodna z wzornikiem kolorów ORACAL 641 Economy Cal.

1 rok gwarancji na aplikacje

Folia polimerowa

Stosowana do aplikacji na powierzchniach płaskich, posiadająca mocniejszy klej niż folie monomeryczne, czyniąc ją bardziej odporną i wytrzymałą. Producent określa jej żywotność nawet na 5 lat. Folia jest błyszcząca a w kolorach białym i czarnym występuje również w wersji matowej.

Folia zgodna z wzornikiem kolorów ORACAL 551 High Perfomance Cal.

2 lata gwarancji na aplikacje

Folia wylewana

Najwyższej jakości folia o grubości 50 mikronów do oklejania pojazdów, o doskonałych właściwościach aplikacji w tym na przetłoczeniach. Posiada bardzo dobre właściwości elastyczne pomagające w aplikacji na bardzo skomplikowanych elementach karoserii.

Folia występująca w 96 kolorach z połyskiem, 2 matowych i 49 metalicznych. Folia zgodna z wzornikiem kolorów:

2 lata gwarancji na aplikacje

Oklejanie samochodów

Folie w zależności od zastosowania możemy zadrukować dowolną grafiką. Szerokość zadruku folii to 150cm w rozdzielczości podstawowej 720dpi lub foto 1080dpi. Każda zadrukowana folia przed oklejeniem pojazdu wymaga zabezpieczenia laminatem UV – odpowiednim do wybranego rodzaju folii.

Folie specjalne

Folia OWV

Folia powszechnie stosowana na szybach samochodu, dzięki dziurkowanej strukturze umożliwia widok od wewnątrz pojazdu na zewnątrz. Osoba na zewnątrz pojazdu widzi zadrukowaną dziurkowaną strukturę. Folia ze względu na swoje właściwości posiada ograniczone właściwości aplikacji na przetłoczeniach. W naszej pracy wykorzystujemy folię 60/40 tzn. że grafika zajmuje 60% pokrycia a dziurki 40%.

Folia odblaskowa

Efektywna w nocy pod wpływem skierowania źródła światła. Folia odblaskowa nadaje się do aplikacji na powierzchniach płaskich samochodów. Świetnie nadaje się na elementy komunikacyjne i oznakowania ostrzegawcze. Folię możemy wyciąć wg dowolnego kształtu.